hlavná strana

antikSAT

skylink

Magio

dotácia na STA

  skylink

Ak riešite príjem digitálnej televízie pre váš byt, dom, chatu alebo chalupu, môže byť v dnešnej dobe ťažké zorientovať sa vo všetkých možnostiach a zvoliť si tú najvhodnejšiu.

Prečo Skylink ?

 • Slovenské, české a stovky zahraničných televíznych programov bez viazanosti

 • Pretože môžete mať omnoho viac - kedykoľvek si môžete objednať ďalšie hodnotné programy rôznych žánrov a to na ľubovoľný počet mesiacov podľa vašej voľby bez zvláštnej zmluvy a záväzkov (Televízne programy).

 • Pretože zhodnotíte kvality vášho televízora - vysielame v špičkovej kvalite a tiež najvac programov vo vysokom rozlíšení HDTV .

 • Pretože nezáleží kde bývate - všetky programy sú dostupné kdekoľvek v Slovenskej republike.

 • Pretože je to veľmi jednoduché - všetko získate u nás ( dentech, resp. náš e-shop).

Prečo si objednať službu Skylink u nás ( dentech ) ?

 • k zákaznikom sme maximálne ústretoví

 • kvalitná montáž ( vykonali sme už cez 2tisíc satelitných montáží ), montáž možná aj cez víkend

 • pri poruche Vášho satelitného boxu Vám vieme prepožičať náhradný, kým Váš nebude vyservisovaný

 • sme tu pre Vás 7 dní v týždni 10hodín

Ako ?

 • zatelefonujte nám  - poradíme -  prídeme a namontujeme

 •  Keď prídeme službu namontovať, budete mať možnosť vybrať si  u Vás doma z viacerých satelitných pristrojov u ktorých Vám vysvetlíme ich funkcie. Na výber máme bežne  okolo 10 druhov prijímačov. Od 40€ do 140€.  SD a HD sety.

 • ak ste si zakúpili satelitný  komplet u konkurencie a neviete si poradiť s jeho montážou -  prídeme a namontujeme

Ponúkame Vám profesionálne riešenie STA / skylink na hotely, bytovky, panelové domy, aj pre 50 bytov.

 

 

Nami doporučované ( overené ) , skylink komplety.

 

HDTV Komplet Skylink Ready  Thomson THS 812     naša cena kompletu = 140 €  (komplet A)

Digitálny HDTV satelitný komplet Skylink READY pre príjem SK/CZ a voľných programov s kartou Skylink Standard M7 pre pripojenie na 1 TV. Programová ponuka Skylink (Astra 3A/1D 23,5°) + 250 voľne vysielaných programov z družice ASTRA 1 19,2°. Súčasť balenia: sat. prijímač Thomson THS 812 - certifikovaný Skylink Ready, karta Skylink Standard M7 IRDETO , parabola 80FE, LNB monoblock 4,3° single, 2x F-konektor, 20 m koaxiálny kábel, originálne kartónové balenie.

HDTV Komplet Skylink Ready  Homecast HS3200 IRD       naša cena kompletu = 150 €  (komplet B)

Digitálny HDTV satelitný komplet Skylink READY pre príjem SK/CZ a voľných programov s kartou Skylink Standard M7 pre pripojenie na 1 TV. Programová ponuka Skylink (Astra 3A/1D 23,5°) + 250 voľne vysielaných programov z družice ASTRA 1 19,2°. Súčasť balenia: sat. prijímač Homecast HS3200 IRD - certifikovaný Skylink Ready, karta Skylink Standard M7 IRDETO , parabola 80FE, LNB monoblock 4,3° single, 2x F-konektor, 20 m koaxiálny kábel, originálne kartónové balenie.

Digitálny satelitný FULL HDTV prijímač licencovaný Skylink READY. 1x originálna čítačka kariet IRDETO, DVB-S2 tuner s MPEG 2 a MPEG4 , 1x USB 2.0 s možnostou PVR nahrávania programov, možnosť prijať alebo odoslať setting programov na USB, SK/ CZ menu s podporou EPG, Teletext, DiSEqC 1.0, 1.2 a USALS, 1x SCART, 1x digitálny výstup HDMI 1080p s Full HD rozlíšením, optický S/PDIF výstup, RCA Audio/Video výstup, YPbPr Komponentný výstup, OTA aktualizácia software (automatická aktualizácia software cez družicu Astra 3A), Automatické pridávanie nových programov v ponuke Skylink, Spotreba Stand By režime <1W, HDMI kábel, Strieborne prevedenie.

 

HDTV Komplet Skylink Ready Gosat GS-7056 HDi       naša cena  kompletu = 160 €  (komplet C)

Digitálny HDTV satelitný komplet Skylink READY pre príjem SK/CZ a voľných programov s kartou Skylink Standard M7 pre pripojenie na 1 TV. Programová ponuka Skylink (Astra 3A/1D 23,5°) + 250 voľne vysielaných programov z družice ASTRA 1 19,2°. Súčasť balenia: sat. prijímač Gosat GS-7056 HDi - certifikovaný Skylink Ready, karta Skylink Standard M7 IRDETO , parabola 80FE, LNB monoblock 4,3° single, 2x F-konektor, 20 m koaxiálny kábel, originálne kartónové balenie.

Digitálny satelitný HDTV prijímač licencovaný Skylink READY. Irdeto čítačka kariet, MPEG 2 a MPEG 4/H.264/AVC, DVB-S a DVB-S2, CZ menu, EPG,Teletext,DiSEqC 1.0, 1.2 a USALS, pamäť na 6 000 kanálov, 1 x SCART, digitálny výstup HDMI, optický S/PDIF výstup, USB 2.0, OTA aktualizácia software, čierne prevedenie.

 

 

HDTV Komplet  Media Player  AB CryptoBox 650HD + CAM naša cena kompletu = 160 €  (komplet D)

Digitálny HDTV satelitný komplet  pre príjem SK/CZ a voľných programov s kartou Skylink Standard M7 pre pripojenie na 1 TV. Programová ponuka Skylink (Astra 3A/1D 23,5°) + 250 voľne vysielaných programov z družice ASTRA 1 19,2°. Kombinácia digitálneho satelitného prijímača a multimediálneho prehrávača v plnom Full HD 1080p rozlíšení. Možnosť sledovania HD programov, prehrávania multimediálneho videa, obrázkov a hudby. Nahrávanie programov v reálmom čase, jednoduché časové nahrávanie cez EPG sprievodcu alebo TIMESHIFT s časovým posunom v nahrávke. X-tras panel s množstvom funkcií: Množstvo Hier, FTP Downloader, Predpoved počasia, RSS prehliada správ, Kurzový lístok, Burzový index a množstvo iných aplikácií. FTP Downloader pre zálohu, obnovu a prenos súborov z USB na FTP alebo z FTP na USB (setting, firmware, video, MP3 ...) karta Skylink Standard M7 IRDETO , parabola 80FE, LNB monoblock 4,3° single, 2x F-konektor, 20 m koaxiálny kábel, originálne kartónové balenie.

 

HDTV Komplet  LINUX platforma XBMC  AB IPBox PRISMCUBE RUBY + CAM    naša cena kompletu =  200 €  (komplet E)

Digitálny HDTV satelitný komplet  pre príjem SK/CZ a voľných programov s kartou Skylink Standard M7 pre pripojenie na 1 TV. Programová ponuka Skylink (Astra 3A/1D 23,5°) + 250 voľne vysielaných programov z družice ASTRA 1 19,2°. Súčasť balenia: sat. prijímač PRISMCUBE - , karta Skylink Standard M7 IRDETO , parabola 80FE, LNB monoblock 4,3° single, 2x F-konektor, 20 m koaxiálny kábel, originálne kartónové balenie.

AB IPBox PRISMCUBE RUBY je skutočne prvý linuxový HD satelitný prijímač a multimediálne centrum na svete s 2X DVB-S2 tunerom, ktorý funguje na platforme XBMC.

AB IPBox PRISMCUBE RUBY má veľmi kompaktný a štíhly dizajn s nízkou hmotnosťou, jednoduchou inštaláciou 2.5" HDD(ktorý je potrebný pre plné využítie možností prijímača) a zabudovanou Wi-Fi.

Platforma XBMC je používaná pre multimediálne centrum alebo v produktoch pre zábavu a v herných konzolách. Je podporovaná rôznymi skupinami nezávislých vývojárov z celého sveta. AB IPBox PRISMCUBE RUBY poskytuje široké možnosti zábavy a ponúka lepší pôžitok pri sledovaní televízie s platformou XBMC.

Hlavnou výhodou satelitného HD prijímača a platformy XBMC je možnosť jednoduchej inštalácie tzv. ADD-ONov a ďalších rošírení ako napr. facebook, youtube, picassa, flickr, ted a množstvo iných.

Video návody (sk)   https://www.youtube.com/channel/UCaIjyuKQytqajD7z89qvaPA/videos

 

 

Telefonujte (tel. 0907 727 886 ): vysvetlíme Vám. Prídeme k Vám a namontujeme službu skylink.